WKO SHINKYOKUSHINKAI Oleksandr Korol Branch in Ukraine

ДЛЯ БАТЬКІВ

Кіокушинкай – один з найбільш жорстких та контактних видів бойового мистецтва, що дослівно в перекладі з японської означає «союз шукачів абсолютної істини».

Кіокушинкай карате було створено понад 45 років тому великим майстром Масутацу Оямою. Ояма зібрав воєдино багато напрямків бойових мистецтв, відсіяв все лишнє і створив стиль, який зараз являється одним з найпопулярніших у світі.

Однією з відмінностей кіокушинкай від інших видів східних єдиноборств є його контактність і відсутність будь яких захистів на змаганнях. Як і кожне східне бойове мистецтво кіокушинкай карате має високо-філософську основу: повага до старших, стримування від насильства, постійне фізичне та духовне самовдосконалення. З кожним роком в багатьох країнах світу і в Україні зокрема, карате стає все популярнішим, незалежно від статі чи віку. Що ж стає причиною такої зацікавленості? Можливо відповіддю стане розкриття воістину безмежного потенціалу людського тіла і духу. А також можливість дізнатись на що здатен саме ти. Мимоволі згадуються слова філософа: «Жоден переможець не вірить у випадковість». Перемога дістається тільки сильним духом, тільки тим, хто готовий подолати в першу чергу самого себе, тих хто готовий стати на істинний шлях – «шлях розуму і болі, розуму і сили, розуму і слова, духу і свободи». Якщо Ви відчуваєте в собі бажання стати бійцем, Львівська обласна федерація кіокушинкай карате пропонує Вам пройти цей шлях разом з нами.

З нами Ви зможете в короткий термін:

– зміцнити фізичне здоров’я;

– підняти самооцінку;

– навчитися ставити перед собою мету і досягати її.

Все це і багато іншого навчать Вас тренери Львівської обласної федерації. Для вступу у Львівську обласну федерацію не існує жодних вікових і фізичних обмежень, є лише одна умова – Ваше бажання і готовність йти до мети.

Учні Львівської обласної федерації кіокушинкай карате багаторазово ставали призерами та переможцями різноманітних вітчизняних та міжнародних турнірів, кубків, чемпіонатів України та Європи.

Недаремно великий Ояма сказав: «У сильних учителів виростають сильні учні».


 

 

 

Львівська           Обласна          Федерація          Кіокушинкай          Карате

розпочала свою діяльність у 1992 році. За 25 років плідної праці федерація переросла у потужну організацію, яка з 1998 року є членом Української Федерації Кіокушинкай Карате та в її складі входить у Всесвітню Організацію (WKO Shinkyokushinkai). На даний момент ЛОФКК налічує 39 секцій у Львові та 20 секцій у області, в яких займається понад 1000 учнів. У майбутньому планується збільшення кількості секцій у різних районах міста та на теренах Львівщини. Федерація виховала велику кількість переможців і призерів чемпіонатів України та Європи. За ці досягнення спортсменам присвоєно близько 100 перших розрядів, 58 звання «Кандидат у Майстри спорту» та 14 звань «Майстер спорту України». У нас працюють одні з найбільш кваліфікованих тренерів з кіокушинкай карате, серед яких 17 з вищою спортивною спеціалізованою освітою.

За останні 10 років Львівська обласна федерація визнана однією з кращих в Україні. Львівська область займає перші позиції в рейтингу найкращих результатів Української федерації. Львівська обласна федерація тісно співпрацює з Управлінням з питань фізичної культури та спорту Львівської обласної держадміністрації, яке надало нам виключне право на розвиток кіокушинкай карате у Львівській області (свідоцтво №17, від 30.08.2010 р.)

 

Функціональні зміни в результаті занять бойовими мистецтвами

Фізичні зміни

 

Гнучкість є наслідком регулярних розтягнень. При постійному виконанні розтягування тонізують і розслабляють тіло. Розтягування сприяє кровообігу, знижуючи м’язове напруження, яке в іншому випадку, накопичуючись, негативно впливає на здатність організму зберігати рівновагу.

 

 

Уважність або пильність забезпечує постійну готовність до реагування на зміну навколишнього оточення і запобігання раптових зовнішніх загроз.

Витривалість дає можливість виконати великий обсяг роботи для досягнення мети. Регулярні фізичні навантаження, дихальні вправи і правильне харчування підвищують як фізичну, так і психологічну витривалість.

Координація – здатність об’єднувати фізичні і психологічні процеси в ефективний і раціональний рух.

Сила являє собою один з найважливіших факторів безпеки і ведення бою. Оскільки бойові мистецтва в своєму чистому вигляді є способом вирішення конфлікту між протиборчими сторонами, розвиток фізичних і психологічних сил займає основне місце в тренувальному процесі.

Психологічні зміни

Впевненість виникає при усвідомленні здатності захистити себе. Психологічна стійкість, що розвивається на заняттях бойовими мистецтвами, сприятливо впливає і на повсякденне життя, породжуючи стійке відчуття власної гідності.

Підвищена самооцінка є результатом позитивного ставлення до життя, знань і внутрішньої дисципліни, які в сукупності створюють структурну схему подолання перешкод і забезпечують переконаність в успіху.

Віра в успіх з’являється в результаті регулярного досягнення поставлених перед собою близьких і далеких цілей на заняттях бойовими мистецтвами.

x

x
Зворотній зв'язок
Зворотній зв'язок