Новини і події

06-06-2016

КЮ ТА ДАН-ТЕСТИ – червень - 2016

04-05 червня 2016 року у м.Львів відбулися традиційні кю-тести на учнівські ступені та дан-тести на майстерські сту...

17-05-2016

Чемпіонат Європи – Тбілісі - 2016

13-14 травня 2016 року у м.Тбілісі (Грузія) відбулися змагання на чемпіонат Європи серед юнаків/дівчат 1998 –...

19-04-2016

Чемпіонат України – Львів - 2016

16-17 квітня 2016 року у м.Львів відбулися змагання на чемпіонат України серед молодших юнаків/молодших дівчат 2002...

Історія WKO       WKO Shinkyokushinkai
      (Світова організація карате
      «Шинкіокушинкай»)

 

 

 

 

 

 

Після того, як помер засновник Сосай Масутатсу Ояма, WKO взялася поширювати Kyokushin карате в усьому світі. WKO (в Японії та багатьох інших країнах відома як Shinkyokushinkai) зі штаб-квартирою (So-Honbu) в Токіо.
WKO налічує більш ніж 100 000 членів в 70 країнах світу, і це - одна з найбільших організацій повноконтактного карате в світі. Серед наших членів представлене велике різноманіття націй, культур, релігій та рас, але в організації, подібній до такої, це не має значення, і навіть в цю мить де-небудь люди навчаються в їх додзьо з сильним духом та дивізом ОСУ!.
WKO - организація з центром в Японії, країні  -  батьківщині карате, і ми слідуєм істинному    Budo-карате і отримали велику підтримку суспільства.
Наша організація не лише викладає Budo-карате, також ми організовуємо міжнародні турніри типу Чемпіонату Світу, Кубка Світу і т.д., також ми зареєстровані як Некомерційна Організація (NPO) і виконуємо декілька дій під цим іменем (акти милосердя, добровільного навчання і т.д.).
Наша організація має також ідеал і віру, і наша емблема має форму японского символа «kokoro», що означає серце (або розум).
Це символ нашої ідеї «тренування розуму» і з концепцією NPO (некомерційна організація) в основі, ми працюємо згідно з трьома головними засадами: «освіта молодого покоління», «міжнародний обмін» і «внесок у суспільство». Наша організація протягом декількох років продовжувала роботу милосердя для Marrow Bank, що була дуже оцінена суспільством, і ми отримали офіційне визнання. Далі, починаючи з минулого року, ми виконуємо дії Неурядової організації в Камбоджі, викладаючи карате. Також, наш Чемпіонат Світу, який проходить кожні  4 роки в Японії – одне з наймасштабніших подій карате в світі і має хорошу репутацію її високого рівня.

     Цим шляхом наша організація буде продовжувати слідувати Budo-карате і створювати силу і доброту, і через наш офіційний статус як NPO, WKO Shinkyokushinkai продовжить передавати карате Світу от країни - батьківщини, Японії.

     У сьогоднішньому світі є багато дітей, які страждають, але ми надіємося, що через нашу роботу і дії, ми зробимо певний внесок у мир у всьому світі і дамо надію на майбутнє нашим дітям.

 

 

Звернення Кенджі Мідорі
президента WKO
     Kyokushin карате - велика культурна і духовна спадщина, заснована великими зусиллями    Сосая Масутацу Оями, яким наша країна може пишатися. Слова Сосая: «Тримаючи голову  низько, а очі високо, з помірними словами і щедрим серцем, ми принесемо користь іншим, на  основі благочестя» - являються сутністю Kyokushin.

    Тепер, слідуючи волі Сосая, починаючи нашу оновлену організацію Shinkyokushinkai з її  трьома цінними місіями: розвиток молоді, міжнародний зв’язок та соціальний внесок, ми  будемо іти вперед, щоб поширювати дух Budo (бойове мистецтво) карате у цілому світі.
Для такої мети ми щодня будемо продовжувати наші зусилля у вивченні, слідуючи за гордістю та духом Kyokushin карате, і також продовжимо наш внесок в мир у всьому світі через просування наших позитивних дій як Некомерційної Організації