WKO SHINKYOKUSHINKAI Oleksandr Korol Branch in Ukraine

ЧЕМПІОНАТ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

31 березня 2018 р. відбувся Чемпіонат Львівської області з кіокушинкай карате, організаторами якого стали Львівська обласна федерація та Управління молоді та спорту м.Львова.
Загальна кількість учасників – 320 юних спортсменів з міста Львова та міст і селищ нашої області.
Ці змагання були відбірковими до Чемпіонату України, який відбудеться 4-5 травня у м. Київ. Тому боротьба була запекла за місця в збірній Львівської області. Всі поєдинки у кожній ваговій категорії ми провели по круговій системі в підгрупах, а з підгруп переможці потрапляли в півфінали. Це дещо збільшило навантаження і на учасників, і на суддів, і на батьків, але в результаті призерами та чемпіонами стали найдостойніші, які пройшли цей марафон.
Всі, хто не став призерами, теж боролися самовіддано і пройшли справжнє випробування, і за це їм велика повага! Всі перемоги ще попереду! Головне – не засмучуватись, а і надалі наполегливо тренуватись – результат обов’язково прийде!
Велика подяка: спортсменам – за чудові, захоплюючі поєдинки і витримку; суддям – за чесне суддівство; батькам – за терпіння і підтримку!