EUROPEAN ONLINE KARATE KATA CHAMPIONSHIP
![](http://shinkyokushinkai.lviv.ua/wp-content/uploads/2020/10/122819132_3643979592320457_3453672351940848286_o.jpg)
24 жовтня, в олайн-режимі відбувся Чемпіонат Європи з кіокушинкай карате у розділі «ката»серед дорослих. З кожної країни в цих змаганнях могли виступити лише по двоє учасників серед жінок та чоловіків.
Серед жінок абсолютною переможницею змагань стала сенсей Ярина Король, багаторазова призерка та чемпіонка України у розділах «куміте» та «ката».
Бронзовим призером серед чоловіків став сенсей Олег Король – головний тренер збірної Львівської обласної федерації кіокушинкай карате у розділі «ката».