Чемпіонат Європи – Тбілісі - 2016

17.05.2016

13-14 травня 2016 року у м.Тбілісі (Грузія) відбулися змагання на чемпіонат Європи серед юнаків/дівчат 1998 – 1999 р.н. та серед чоловіків/жінок у розділі «куміте» та «ката» з кіокушинкай карате.Чемпіонат Європи  – травень - 2016


 

  13-14 травня 2016 року у м.Тбілісі (Грузія) відбулися змагання на чемпіонат Європи серед юнаків/дівчат 1998 – 1999 р.н. та серед чоловіків/жінок у розділі «куміте» та «ката» з кіокушинкай карате .
 

  Від нашої федерації в складі збірної команди України виступали двоє наших спортсменів: серед юніорок – ОСИКА Христина (у розділах «куміте» і «ката») та серед дорослих – КОРОЛЬ Ярина (розділ «ката»).
 

   Король Ярина в першій зустрічі змагалася зі спортсменкою з Іспанії. На наш погляд, Ярина виконала ката краще, але судді більшістю віддали перевагу іспанці. На наступний раз будемо готуватись ще краще, щоб посісти вище місце.
 

     
 

   Осика Христина теж програла у розділі «ката», проте у розділі «куміте» все склалося набагато краще. Христина виграла свій перший поєдинок, а другий програла і в результаті посіла 3-тє місце, що стало для нас досить непоганим результатом.


     

                               

 

 
 

ВІТАЄМО ОСИКУ ХРИСТИНУ І ЇЇ ТРЕНЕРА КРЮКОВА ВІТАЛІЯ 
 

З  УСПІШНИМ ВИСТУПОМ НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ  ! 


 


« Список новин