Чемпіонат Львівської області – квітень – 2016

04.04.2016

02 квітня відбувся чемпіонат Львівської області з кіокушинкай карате серед молодших юнаків/  молодших дівчат у вікових групах 2006-2007 рр.н., 2004-2005 рр.н., 2002-2003 рр.н. та юнаків/дівчат 2000-2001 рр.н.

 
 

 

Чемпіонат Львівської області – квітень – 2016

  

 

02 квітня відбувся чемпіонат Львівської області з кіокушинкай карате серед молодших юнаків/  молодших дівчат у вікових групах 2006-2007 рр.н., 2004-2005 рр.н., 2002-2003 рр.н. та юнаків/дівчат 2000-2001 рр.н.

 

Загальна кількість учасників: 207 спортсменів.

 

  Результати цих змагань наступні:

 

Юнаки 2000-2001 рр.н.

Вагова категорія до 50,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Сініцин Віктор

Львів

ЛОФКК

Король О.О.

2

Гординяк Євген

Дрогобич

ЛОФКК

Золочевський О.С.

3

не визначалось

 

 

 

 

Вагова категорія 50,0-55,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Сподарик Роман

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

2

Генза Ярослав

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

3

Гамаровський Андрій

Ходорів

ЛОФКК

Магарський С.В.

4

Срібний Дмитро

Львів

ЛОФКК

Король О.С.

 

Вагова категорія 55,0-60,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Гриньків Віктор

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

2

Лопотяк Олег

Ходорів

ЛОФКК

Магарський С.В.

3

Якубович Олександр

Львів

ЛОФКК

Король О.С.

4

Гойдик Остап

Львів

ЛОФКК

Король О.С.

 

Вагова категорія 60,0-65,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Купин Юрій

Золочів

ЛОФКК

Красносельський В.В.

2

Мурза Юрій

Золочів

ЛОФКК

Красносельський В.В.

3

Турчин Микола

Ходорів

ЛОФКК

Магарський С.В.

4

Лукавецький Віталій

Золочів

ЛОФКК

Красносельський В.В.

 

 

Вагова категорія 65,0-70,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Чемерис Артем

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

2

Манько Марко

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

3

не визначалось

 

 

 

 

 

 

 

Вагова категорія 70,0-75,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Дмитраш Олег

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

2

Ніколаєв Юрій

Дрогобич

ЛОФКК

Золочевський О.С.

3

не визначалось

 

 

 

 

Вагова категорія понад 75,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Казимірчук Степан

Ходорів

ЛОФКК

Магарський С.В.

2

Сараєв Юрій

Золочів

ЛОФКК

Красносельський В.В.

3

Додик Ярослав

Львів

ЛОФКК

Олинців Р.М.

4

не визначалось

 

 

 

 

 

Молодші юнаки 2002-2003 рр.н.

 

Вагова категорія до 35,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Андрес Роман

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

2

Лисик Данило

Львів

ЛОФКК

Кирилів Я.М.

3

Сембай Віталій

Золочів

ЛОФКК

Красносельський В.В.

4

не визначалось

 

 

 

 

Вагова категорія 35,0-40,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Кузьмінський Віталій

Золочів

ЛОФКК

Красносельський В.В.

2

Линва Віталій

Золочів

ЛОФКК

Красносельський В.В.

3

не визначалось

 

 

 

 

Вагова категорія 40,0-45,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Бобиляк Микола

Львів

ЛОФКК

Король О.О.

2

Петришин Олег

Львів

ЛОФКК

Король О.О.

3

Владика Маркіян

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

4

Магулка Владислав

Золочів

ЛОФКК

Красносельський В.В.

 

 

Вагова категорія 45,0-50,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Монастирський Руслан

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

2

Кушнір Тарас

Львів

ЛОФКК

Кирилів Я.М.

3

Пинда Петро

Львів

ЛОФКК

Король О.С.

4

Романишин Богдан

Дрогобич

ЛОФКК

Золочевський О.С.

 

 

Вагова категорія 50,0-55,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Доскіч Назар

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

2

Коваль Данило

Львів

ЛОФКК

Король О.С.

3

Кучма Данило

Львів

ЛОФКК

Бабич Т.С.

4

Хміль Олег

Рясне- Руське

ЛОФКК

Крюков Ю.В.

 

Вагова категорія 55,0-65,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Кравчук Юрій

Золочів

ЛОФКК

Красносельський В.В.

2

Кармазин Данило

Золочів

ЛОФКК

Красносельський В.В.

3

Гев’юк Микола

Дрогобич

ЛОФКК

Коваль О.Р.

4

не визначалось

 

 

 

 

Вагова категорія понад 65,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Цимбор Олег

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

2

Смокоровський Володимир

Рясне- Руське

ЛОФКК

Крюков Ю.В.

3

Одинцов Володимир

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

4

не визначалось

 

 

 

 

 

Молодші юнаки 2004-2005 рр.н.

 

Вагова категорія до 30,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Маслянка Артур

Львів

ЛОФКК

Кирилів Я.М.

2

Сомик Віталій

Жидачів

ЛОФКК

Магарський С.В.

3

Сподарик Денис

Львів

ЛОФКК

Король О.О.

4

Рубаха Вадим

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

 

Вагова категорія 30,0-35,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Мазурик Роман

Львів

ЛОФКК

Король О.О.

2

Бачурін Олег

Львів

ЛОФКК

Бачурін О.С.

3

Анджейчак Марк

Львів

ЛОФКК

Король О.О.

4

Костюк Анатолій

Золочів

ЛОФКК

Красносельський В.В.

 

 

Вагова категорія 35,0-40,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Муха Максим

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

2

Лесів Олег

Львів

ЛОФКК

Король О.О.

3

Курило Роман

Львів

ЛОФКК

Коваль А.А.

4

Плотиця Юрій

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

 

Вагова категорія 40,0-45,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Сорока Олег

Львів

ЛОФКК

Коваль А.А.

2

Романюк Назар

Дрогобич

ЛОФКК

Золочевський О.С.

3

Маринович Олег

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

4

Дзьордзь Іван

Львів

ЛОФКК

Коваль А.А.

 

Вагова категорія 45,0-50,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Королевич Дмитро

Львів

ЛОФКК

Король О.О.

2

Никифорук Ігор

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

3

Суріков Веніамін

Львів

ЛОФКК

Король О.О.

4

Кічура Максим

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

 

Вагова категорія 50,0-55,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Єзерський Роман

Рясне- Руське

ЛОФКК

Крюков Ю.В.

2

Віхров Антон

Дрогобич

ЛОФКК

Золочевський О.С.

3

Авдиківський Ростислав

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

4

Савіцький Максим

Львів

ЛОФКК

Кирилів Я.М.

 

Вагова категорія понад 55,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Левус Данило

Дрогобич

ЛОФКК

Золочевський О.С.

2

Константинов Олександр

Львів

ЛОФКК

Бабич Т.С.

3

Сумик Ростислав

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

4

не визначалось

 

 

 

 

 

 

Молодші юнаки 2006-2007 рр.н.

 

Вагова категорія до 25,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Горошко Іван

Львів

ЛОФКК

Кирилів Я.М.

2

Пех Віталій

Львів

ЛОФКК

Король О.О.

3

Овчинніков Євгеній

Львів

ЛОФКК

Король О.О.

4

не визначалось

 

 

 

 

 

Вагова категорія 25,0-30,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Драбич Володимир

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

2

Юрочко Арсен

Жидачів

ЛОФКК

Магарський С.В.

3

Найда Денис

Жидачів

ЛОФКК

Магарський С.В.

4

Корзун Олександр

Львів

ЛОФКК

Бачурін О.С.

 

 

Вагова категорія 30,0-35,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Мозговий Сергій

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

2

Кривута Володимир

Рясне- Руське

ЛОФКК

Крюков Ю.В.

3

Сподарик Богдан

Львів

ЛОФКК

Король О.О.

4

Холявка Роман

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

 

Вагова категорія 35,0-40,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Тишко Назар

Львів

ЛОФКК

Бабич Т.С.

2

Будник Святослав

Львів

ЛОФКК

Бабич Т.С.

3

Лішка Євген

Жидачів

ЛОФКК

Магарський С.В.

4

Криштапович Матвій

Львів

ЛОФКК

Король О.О.

 

Вагова категорія 40,0-45,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Бакус Маркіян

Львів

ЛОФКК

Бабич Т.С.

2

Григоряк Владислав

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

3

Стахів Дем’ян

Львів

ЛОФКК

Єрьомін І.В.

4

не визначалось

 

 

 

 

Вагова категорія 45,0-50,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Солук Захар

Рясне- Руське

ЛОФКК

Крюков Ю.В.

2

Лукович Олексій

Львів

ЛОФКК

Король О.С.

3

Куришко Захар

Львів

ЛОФКК

Коваль А.А.

4

не визначалось

 

 

 

 

 

                                                      Дівчата 2000-2001 рр.н.

 

Вагова категорія відкрита

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Юреня Анастасія

Львів

ЛОФКК

Король О.С.

2

Маховська Ірина

Дрогобич

ЛОФКК

Золочевський О.С.

3

Цимбрак Марта

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

4

не визначалось

 

 

 

 

Молодші дівчата 2002-2003 рр.н.

 

Вагова категорія до 45,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Лозбень Анна

Львів

ЛОФКК

Король О.С.

2

Завойко Катерина

Львів

ЛОФКК

Король О.С.

3

Цимбрак Світлана

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

4

не визначалось

 

 

 

 

Вагова категорія 45,0-50,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Білинська Юлія

Дрогобич

ЛОФКК

Коваль О.Р.

2

Добуш Софія

Ходорів

ЛОФКК

Магарський С.В.

3

не визначалось

 

 

 

 

Вагова категорія понад 50,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Самарик Ярина

Львів

ЛОФКК

Король О.С.

2

Курівчак Софія-Марія

Львів

ЛОФКК

Бачурін О.С.

3

не визначалось

 

 

 

 

 

Молодші дівчата 2004-2005 рр.н.

 

Вагова категорія 30,0-35,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Остапчук Аліна

Золочів

ЛОФКК

Красносельський В.В.

2

Ткач Софія

Львів

ЛОФКК

Бачурін О.С.

3

Джуджук Кароліна

Львів

ЛОФКК

Бабич Т.С.

4

Кубай Вікторія

Львів

ЛОФКК

Король О.О.

 

Вагова категорія 35,0-40,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Яців Вікторія

Львів

ЛОФКК

Кирилів Я.М.

2

Миськів Соломія

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

3

Бач Кароліна

Львів

ЛОФКК

Король О.О.

4

не визначалось

 

 

 

 

Вагова категорія 40,0-45,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Кравчук Анна

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

2

Гасанова Марина

Золочів

ЛОФКК

Красносельський В.В.

3

Харитонова Анастасія

Львів

ЛОФКК

Король О.О.

4

не визначалось

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вагова категорія 45,0-50,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Вах Вікторія

Рясне- Руське

ЛОФКК

Крюков Ю.В.

2

Винник Соломія

Золочів

ЛОФКК

Красносельський В.В.

3

Скоростецька Дарина

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

4

не визначалось

 

 

 

 

 

Молодші дівчата 2006-2007 рр.н.

 

Вагова категорія до 25,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Маковецька Дарія

Львів

ЛОФКК

Бачурін О.С.

2

Вей Христина

Львів

ЛОФКК

Бачурін О.С.

3

Ласка Яна

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

4

не визначалось

 

 

 

 

 

Вагова категорія 25,0-30,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Маланчук Жанна

Львів

ЛОФКК

Кирилів Я.М.

2

Коханевич Наталя

Жидачів

ЛОФКК

Магарський С.В.

3

Мига Ксенія

Жидачів

ЛОФКК

Магарський С.В.

4

Онисько Катерина

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

 

Вагова категорія 30,0-35,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Солоха Анастасія

Львів

ЛОФКК

Король О.О.

2

Юськевич Дарина

Жидачів

ЛОФКК

Бачурін О.С.

3

не визначалось

 

 

 

 

 

Вагова категорія 35,0-40,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Батюк Анастасія

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

2

Борис Олена

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

3

Скробач Дарина

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

4

не визначалось

 

 

 

 

Вагова категорія понад 40,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Крюкова Соломія

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

2

Чернецька Софія

Львів

ЛОФКК

Бачурін О.С.

3

Тищенко Софія

Ходорів

ЛОФКК

Магарський С.В.

4

не визначалось

 

 

 

 

 

ВІТАЄМО ВСІХ ПРИЗЕРІВ ТА ПЕРЕМОЖЦІВ ЦИХ ЗМАГАНЬ

ТА БАЖАЄМО УСПІШНОГО ВИСТУПУ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ!

 


« Список новин