Чемпіонат України - Львів - 2015

30.10.2015

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ – ЛЬВІВ - 2015
 03-04 жовтня 2015 року у м.Львів відбувся відбірковий чемпіонат України з кіокушинкай карате серед юнаків/дівчат 1999-2000р.н. та серед молоді у розділі «ката» та «куміте».
Організаторами цих змагань була наша федерація. На цей раз ми постарались зробити змагання ще кращого рівня, ніж завжди. І нам це вдалося. Знову було орендовано найкращий у Львові спортивний комплекс «Галичина», закуплені чудові кубки, медалі та дипломи, а спонсор змагань фірма «Ярич» за перші місця надала нам смачні торти. Офіційним готелем був один з найкращих львівських готелів – «Євроготель». Висловлюємо велику подяку всім тим, хто долучився до організації цього чемпіонату.
Щодо результатів чемпіонату – дуже добре виступала наша молодіжна збірна. Перше місце у ваговій категорії до 65 кг посів САЛАБАЙ Володимир, який знову підтвердив, що його перемога  в лютому на чемпіонаті України серед дорослих була не випадковою. В півфіналі і фіналі Володимир переміг двох сильних суперників з СК «Канку» Ступця Ігора та Габчака Юрія відповідно. КРАСОТА Юрій  був кращим у ваговій категорії 75-80 кг. У ваговій категорії понад 85 кг друге місце посів ГНЄВИШЕВ Микита, який у півфіналі отримав перемогу  по «іппону» у свого суперника Весельського Юрія (СК «Канку»). У ваговій категорії 70-75 кг третє місце посів – ФЕРЕНЦ Ростислав, який був фаворитом у цій категорії, але у півфіналі не зміг довести до перемоги поєдинок з суперником з Житомирської області Чайківським Максимом і програв у нього за різницею у вазі. Третє місце у ваговій категорії 60-65 кг посіла ЄГОРОВА Юлія. У ваговій категорії 80-85 кг яскраво і впевнено виступив КРЮКОВ Юрій, який переміг всіх своїх суперників і посів перше місце. Юрій тільки вийшов з юніорського віку і зразу ж так про себе голосно заявив. Маємо надію, що і серед молоді він буде фаворитом.
У змаганнях серед юнаків наші спортсмени виступили ніби і не погано, багато третіх і четвертих місць. Але в збірну команду України потрапили лише двоє – СПОДАРИК Роман (до 55кг) та ЮРЕНЯ Анастасія (до 60 кг).

ВІТАЄМО  ПРИЗЕРІВ ЦИХ ЗИАГАНЬ  ТА БАЖАЄМО ХОРОШОГО ВИСТУПУ НА ЄВРОПЕЙСЬКОМУ ЧЕМПІОНАТІ У ПОЛЬЩІ!!!

Щодо результатів чемпіонату – дуже добре виступала наша молодіжна збірна.

Перше місце у ваговій категорії до 65 кг посів САЛАБАЙ Володимир, який знову підтвердив, що його перемога  в лютому на чемпіонаті України серед дорослих була не випадковою. В півфіналі і фіналі Володимир переміг двох сильних суперників з СК «Канку» Ступця Ігора та Габчака Юрія відповідно.

КРАСОТА Юрій  був кращим у ваговій категорії 75-80 кг. У ваговій категорії понад 85 кг друге місце посів ГНЄВИШЕВ Микита, який у півфіналі отримав перемогу  по «іппону» у свого суперника Весельського Юрія (СК «Канку»).

У ваговій категорії 70-75 кг третє місце посів – ФЕРЕНЦ Ростислав, який був фаворитом у цій категорії, але у півфіналі не зміг довести до перемоги поєдинок з суперником з Житомирської області Чайківським Максимом і програв у нього за різницею у вазі.

Третє місце у ваговій категорії 60-65 кг посіла ЄГОРОВА Юлія.

У ваговій категорії 80-85 кг яскраво і впевнено виступив КРЮКОВ Юрій, який переміг всіх своїх суперників і посів перше місце. Юрій тільки вийшов з юніорського віку і зразу ж так про себе голосно заявив. Маємо надію, що і серед молоді він буде фаворитом.