Чемпіонат України – Житомир - 2016

29.02.2016

26-27 лютого 2016 року у м.Житомир відбулися змагання на чемпіонат України серед юнаків/дівчат 1998 – 1999 р.н. та серед чоловіків/жінок у розділі «куміте» та «ката» з кіокушинкай карате.


Чемпіонат України  – лютий - 2016


 

  26-27 лютого 2016 року у м.Житомир відбулися змагання на чемпіонат України серед юнаків/дівчат 1998 – 1999 р.н. та серед чоловіків/жінок у розділі «куміте» та «ката» з кіокушинкай карате .
 

  Ці змагання були цікавими тим, що вони були відбірковими до чемпіонату Європи, який відбудеться в квітні в м.Тбілісі (Грузія).
 

  Досить добре виступили наші юніорки, які показали хороший результат і завоювали аж три путівки на чемпіонат Європи.
 

  Серед дорослих у розділі «куміте» двоє наших фаворитів Ференц Ростислав і Красота Юрій виступали в одній ваговій категорії 75-85 кг. До півфіналу вони добрались досить легко, а в півфіналі мали важкі поєдинки Ференц Ростислав  змагався з досвідченим Тимцем Олександром з м.Хмельницький і програв. Красота Юрій змагався з досвідченим Котляревським Ігорем з м.Києва. Бій тривав два продовження і лише в кінці наш Юрій виграв за рішенням суддів. Але після цього поєдинку Юрій дуже сильно травмувався і не зміг вийти на фінальний поєдинок. В результаті він посів 2-ге місце, чемпіоном у цій ваговій категорії став Тимець Олександр, 3-тє місце – Котляревський Ігор, а Ференц Ростислав став лише четвертим.
 
     


     


     
 

  У розділі «ката» Король Олег посів 3-тє місце, хоча за оцінкою багатьох спортсменів краще виконував ката за суперників, які посіли 1-ше і 2-ге місце, але залишимо це на совісті суддів. Проте дуже добре виступила Король Ярина, яка цього року повернулася в змагальний режим. Ярині зовсім небагато бракнуло до перемоги у фіналі. В результаті – 2-ге місце і путівка на чемпіонат Європи. Вітаємо Ярину з прекрасним поверненням.

     


      

   Також вперше на цьому чемпіонаті відбулися змагання у командному «ката» і приємно, що в змішаних складах наші юніори і дорослі стали чемпіонами України.


     


      

 

 

Результати цих змагань наступні:

 

 

Юнаки/ дівчата 1998-1999 р.н.:

 

ОСИКА Христина - 1-ше місце (вагова категорія до 50 кг)
 

ЛОЗБЕНЬ Марія - 3-тє місце (вагова категорія до 50 кг)
 

КОВАЛЬ Олеся - 1-ше місце (вагова категорія  понад 60 кг)
 

ОСИКА Христина - 2-ге місце (розділ «ката»)

 
 

Командні «ката», змішаний склад – 1-ше місце

(склад команди
: ОСИКА Христина, ОСИКА Олег, МИСЬ Олександр).

 

 

Дорослі:

 

КОРОЛЬ Олег - 3-тє місце (розділ «ката»)
 

КОРОЛЬ Ярина – 2-ге місце (розділ «ката»)
 

КРАСОТА Юрій – 2-ге місце (вагова категорія 75-85 кг)

 
 

Командні «ката», змішаний склад – 1-ше місце

(склад команди
: КОРОЛЬ Ярина, КОРОЛЬ Олег, КОВАЛЬ Андрій).

 

 

 
 

ВІТАЄМО ВСІХ ПРИЗЕРІВ ТА ПЕРЕМОЖЦІВ ЦИХ ЗМАГАНЬ ! 


 


« Список новин