Турнір «Перший крок» - березень - 2016.

20.03.2016

19 березня відбувся відкритий чемпіонат міста Львова «Перший крок» з кіокушинкай карате серед молодших юнаків та молодших дівчат у вікових групах 2008 рр.н., 2006-2007 рр.н.,2004-2005 рр.н., 2002-2003 рр.н., 2000-2001 рр.н.

 

 

Турнір «Перший крок»-березень-2016.

 

19 березня відбувся відкритий чемпіонат міста Львова «Перший крок» з кіокушинкай карате серед молодших юнаків та молодших дівчат у вікових групах 2008 рр.н., 2006-2007 рр.н.,2004-2005 рр.н., 2002-2003 рр.н., 2000-2001 рр.н.

 

Загальна кількість учасників:  291 спортсмен.


      

 
     
 

Результати цих змагань наступні:

 

Молодші юнаки 2000-2001 рр.н.
 

Вагова категорія до 50,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Гординяк Євген

Дрогобич

ЛОФКК

Золочевський О.С.

2

Станіславський Андрій

Золочів

ЛОФКК

Красносельський В.В.

3

Красіцький Юрій

Новояво-рівськ

ЛОФКК

Сворень Ю.О.

3

не визначалось

 

 

 

 

Вагова категорія 50,0-55,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Бондар Георгій

 

 

 

2

Войтович Максим

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

3

не визначалось

 

 

 

 

Вагова категорія 55,0-60,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Грабовський Григорій

Львів

ЛОФКК

Бабич Т.С.

2

Ладига Максим

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

3

не визначалось

 

 

 

 

Вагова категорія 60,0-65,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Турчин Микола

Ходорів

ЛОФКК

Магарський С.В.

2

Османов Максим

Луцьк

ВОФКК

Мандрикін Б.С.

3

не визначалось

 

 

 

 

Вагова категорія понад 65,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Суслик Максим

Луцьк

ВОФКК

Мандрикін Б.С.

2

Фещук Андрій

Луцьк

ВОФКК

Мандрикін Б.С.

3

Луцик Ростислав

Луцьк

ВОФКК

Мандрикін Б.С.

3

Безпалов Євген

Новояво-рівськ

ЛОФКК

Сворень Ю.О.

 

 

 

 

Молодші юнаки 2002-2003 рр.н.

 

 

 

Вагова категорія до 35,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Линва Віталій

Золочів

ЛОФКК

Красносельський В.В.

2

Юрків Петро

Львів

ЛОФКК

Король О.О.

3

Копєкін Олексій

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

3

Хома Олег

Львів

ЛОФКК

Гладков В.М.

 

Вагова категорія 35,0-45,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Зінчук Юрій

Новояво-рівськ

ЛОФКК

Сворень Ю.О.

2

Боровий Михайло

Новояво-рівськ

ЛОФКК

Сворень Ю.О.

3

Артим Роман

Львів

ЛОФКК

Гладков В.М.

3

Мандрикін Сергій

Луцьк

ВОФКК

Мандрикін Б.С.

 

Вагова категорія 45,0-50,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Лукавецький Микола

Золочів

ЛОФКК

Красносельський В.В.

2

Попадюк Роман

Золочів

ЛОФКК

Красносельський В.В.

3

Корвяков Денис

Львів

ЛОФКК

Король О.С.

3

Михайлишин Тарас

Золочів

ЛОФКК

Красносельський В.В.

 

Вагова категорія 50,0-55,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Ткачук Максим

Луцьк

ВОФКК

Мандрикін Б.С.

2

Яцущак Роман

Ходорів

ЛОФКК

Магарський С.В.

3

Фірман Владислав

Борислав

ЛОФКК

Калямон Р.І.

3

Удимович Віталій

Золочів

ЛОФКК

Красносельський В.В.

 

Вагова категорія 55,0-60,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Маршалюк Максим

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

2

Казмірчук Назар

Луцьк

ВОФКК

Мандрикін Б.С.

3

не визначалось

 

 

 

 

Вагова категорія понад 60,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Буричко Зеновій

Львів

ЛОФКК

Москалик  О.М.

2

Лупеско Віталій

Новояво-рівськ

ЛОФКК

Сворень Ю.О.

3

Кульчицький Юрій

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

3

не визначалось

 

 

 

 

 

 

 

 

Молодші юнаки 2004-2005 рр.н.

 

Вагова категорія до 30,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Маслянка Артур

Львів

ЛОФКК

Кирилів Я.М.

2

Водвуд Віталій

Львів

ЛОФКК

Кирилів Я.М.

3

Лисяк Олег

Дрогобич

ЛОФКК

Коваль О.Р.

3

Коритовський Ярослав

Жидачів

ЛОФКК

Магарський С.В.

 

Вагова категорія 30,0-35,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Кручков Ілля

Луцьк

ВОФКК

Мандрикін Б.С.

2

Редько Олександр

Луцьк

ВОФКК

Мандрикін Б.С.

3

Гасюк Назар

Львів

ЛОФКК

Бабич Т.С.

3

Спільник Маркіян

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

 

Вагова категорія 35,0-40,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Клебан Любомир

Луцьк

ВОФКК

Мандрикін Б.С.

2

Шимчук Ярема

Львів

ЛОФКК

Король О.С.

3

Кантаніст Юрій

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

3

Павлух Сергій

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

 

Вагова категорія 40,0-45,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Дудич Маркіян

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

2

Батюк Денис

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

3

Карманський Олександр

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

3

Романус Ілля

Львів

ЛОФКК

Кирилів Я.М.

 

Вагова категорія 45,0-55,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Деркач Захар

Ходорів

ЛОФКК

Магарський С.В.

2

Фляк Віктор

Борислав

ЛОФКК

Калямон Р.І.

3

Кічура Максим

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

3

дискваліфікований

 

 

 

 

Вагова категорія понад 55,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Ткачук Антон

Луцьк

ВОФКК

Мандрикін Б.С.

2

Боднар Юрій

Львів

ЛОФКК

Король О.С.

3

Щербань Юрій

Львів

ЛОФКК

Бачурін О.С.

3

не визначалось

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Молодші юнаки 2006-2007 рр.н.

 

Вагова категорія до 23,5 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Горошко Іван

Львів

ЛОФКК

Кирилів Я.М.

2

Новак Ярослав

Луцьк

ВОФКК

Мандрикін Б.С.

3

Іванців Максим

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

3

Білик Віталій

Золочів

ЛОФКК

Красносельський В.В.

 

Вагова категорія до 23,5-25,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Крамар Юрій

Львів

ЛОФКК

Кирилів Я.М.

2

Терлак Владислав

Ходорів

ЛОФКК

Магарський С.В.

3

Матьокін Назар

Львів

ЛОФКК

Бабич Т.С.

3

Василина Олег

Новояво-рівськ

ЛОФКК

Сворень Ю.О.

 

Вагова категорія 25,0-27,5 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Лисик Лев

Львів

ЛОФКК

Кирилів Я.М.

2

Юрків Мар’ян

Львів

ЛОФКК

Король О.О.

3

Томочко Лук’ян

Львів

ЛОФКК

Король О.С.

3

Страмик Устим

Львів

ЛОФКК

Король О.О.

 

Вагова категорія 27,5 -30,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Мокрицький Лев

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

2

Качмар Денис

Новояво-рівськ

ЛОФКК

Сворень Ю.О.

3

Попович Роман

Львів

ЛОФКК

Бачурін О.С.

3

Корзун Олександр

Львів

ЛОФКК

Бачурін О.С.

 

Вагова категорія 30,0-32,5 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Сподарик Богдан

Львів

ЛОФКК

Король О.О.

2

Сойко Владислав

Луцьк

ВОФКК

Мандрикін Б.С.

3

Гридовий Богдан

Львів

ЛОФКК

Єрьомін І.В.

3

Кривута Володимир

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

 

Вагова категорія 35,0-37,5 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Будник Святослав

Львів

ЛОФКК

Бабич Т.С.

2

Горностай Михайло

Обро-шино

ЛОФКК

Зірчак Т.Я.

3

Барков Дмитро

Труска-вець

ЛОФКК

Яцуляк В.І.

3

Гурин Арсен

Львів

ЛОФКК

Король О.С.

 

 

 

 

 

Вагова категорія 37,5-40,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Цесюк Роман

Борислав

ЛОФКК

Калямон Р.І.

2

Кирик Владислав

Львів

ЛОФКК

Гладков В.М.

3

Лішка Євген

Жидачів

ЛОФКК

Магарський С.В.

3

Юрчак Юрій

Ходорів

ЛОФКК

Магарський С.В.

 

Вагова категорія 40,0-50,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Григоряк Владислав

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

2

Наглюк Даніїл

Луцьк

ВОФКК

Мандрикін Б.С.

3

Земляк Олег

Львів

ЛОФКК

Єрьомін І.В.

3

Скобилко Максим

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

 

 

Молодші юнаки 2008 р.н.

 

Вагова категорія до 25,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Гебра Денис

Жидачів

ЛОФКК

Магарський С.В.

2

Гев’юк Петро

Дрогобич

ЛОФКК

Коваль О.Р.

3

Скопюк Арсен

Луцьк

ВОФКК

Мандрикін Б.С.

3

Колосівський Андрій

Львів

ЛОФКК

Бачурін О.С.

 

Вагова категорія 25,0-30,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Бондар Віталій

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

2

Луців Назар

Жидачів

ЛОФКК

Магарський С.В.

3

Колодчак Захар

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

3

Пастух Марко

Ходорів

ЛОФКК

Магарський С.В.

 

Вагова категорія понад 30,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Михайленко Владислав

Жидачів

ЛОФКК

Магарський С.В.

2

Машталір Остап

Львів

ЛОФКК

Бабич Т.С.

3

Дзидз Олег

Новояво-рівськ

ЛОФКК

Сворень Ю.О.

3

Покасюк Микита

Львів

ЛОФКК

Король О.С.

 

 

Молодші дівчата 2000-2001 рр.н.

 

Вагова категорія відкрита

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Нагайло Христина

Золочів

ЛОФКК

Красносельський В.В.

2

Маховська Ірина

Дрогобич

ЛОФКК

Золочевський О.С.

3

Цимбрак Марта

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

3

не визначалось

 

 

 

 

Молодші дівчата 2002-2003 рр.н.

 

Вагова категорія до 45,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Король Вероніка

Жидачів

ЛОФКК

Магарський С.В.

2

Цимбрак Світлана

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

3

Ковтало Соломія

Львів

ЛОФКК

Бабич Т.С.

3

не визначалось

 

 

 

 

Вагова категорія понад 45,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Білинська Юлія

Дрогобич

ЛОФКК

Коваль О.Р.

2

Шевчук Каріна

Львів

ЛОФКК

Король О.О.

3

Османова Олександра

Луцьк

ВОФКК

Мандрикін Б.С.

3

Мандрикіна Тетяна

Луцьк

ВОФКК

Мандрикін Б.С.

 

Молодші дівчата 2004-2005 рр.н.

 

Вагова категорія до 35,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Остапчук Аліна

Золочів

ЛОФКК

Красносельський В.В.

2

Ковалишин Роксолана

Новояво-рівськ

ЛОФКК

Сворень Ю.О.

3

Кубай Вікторія

Львів

ЛОФКК

Король О.О.

3

Вербинець Ангеліна

Новояво-рівськ

ЛОФКК

Сворень Ю.О.

 

Вагова категорія 35,0-45,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Бач Каріна

Львів

ЛОФКК

Король О.О.

2

Загакайло Валерія

Золочів

ЛОФКК

Красносельський В.В.

3

Баран Олена

Луцьк

ВОФКК

Мандрикін Б.С.

3

Павлух Вікторія

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

 

Вагова категорія понад 45,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Винник Соломія

Золочів

ЛОФКК

Красносельський В.В.

2

Якимчук Божена

Луцьк

ВОФКК

Мандрикін Б.С.

3

Капко Христина

Дрогобич

ЛОФКК

Коваль О.Р.

3

не визначалось

 

 

 

 

Молодші дівчата 2006-2007 рр.н.

 

Вагова категорія до 30,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Мига Ксенія

Жидачів

ЛОФКК

Магарський С.В.

2

Вей Христина

Львів

ЛОФКК

Бачурін О.С.

3

Ласка Яна

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

3

Коханевич Наталя

Жидачів

ЛОФКК

Магарський С.В.

 

 

Вагова категорія 30,0-35,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Панькевич Софія

Львів

ЛОФКК

Бачурін О.С.

2

Андріїв Анастасія

Львів

ЛОФКК

Король О.С.

3

Солоха Анастасія

Львів

ЛОФКК

Король О.О.

3

Корінчук Аліна

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

 

Вагова категорія 35,0-40,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Батюк Анастасія

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

2

Юрків Лоліта

Львів

ЛОФКК

Король О.С.

3

не визначалось

 

 

 

 

Вагова категорія понад 40,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Крюкова Соломія

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

2

Мацюк Анастасія

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

3

Чернецька Софія

Львів

ЛОФКК

Бачурін О.С.

3

Тищенко Софія

Ходорів

ЛОФКК

Магарський С.В.

 

Молодші дівчата 2008 р.н.

 

Вагова категорія до 25,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Вей Ангеліна

Львів

ЛОФКК

Бачурін О.С.

2

Слюсар Христина

Львів

ЛОФКК

Бачурін О.С.

3

Гавур Лілія

Буськ

ЛОФКК

Крюков В.М.

3

Тлуста Анастасія

Новояво-рівськ

ЛОФКК

Сворень Ю.О.

 

Вагова категорія понад 25,0 кг

Місце

Прізвище, ім‘я

Місто

Клуб

Тренер

1

Мєзіна Валерія

Львів

ЛОФКК

Бачурін О.С.

2

Чапля Ангеліна

Дрогобич

ЛОФКК

Коваль О.Р.

3

Штойко Анастасія

Львів

ЛОФКК

Олинців Р.М.

3

не визначалось

 

 

 

 

 

 

ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ ТА ПЕРЕМОЖЦІВ ЦИХ ЗМАГАНЬ !

 


« Список новин