WKO SHINKYOKUSHINKAI Oleksandr Korol Branch in Ukraine

WKO SHINKYOKUSHINKAI

WKO SHINKYOKUSHINKAI (СВІТОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КАРАТЕ «ШИНКІОКУШИНКАЙ»)

Після того, як помер засновник Сосай Масутатсу Ояма, WKO взялася поширювати Kyokushin карате в усьому світі. WKO (в Японії та багатьох інших країнах відома як Shinkyokushinkai) зі штаб-квартирою (So-Honbu) в Токіо.

WKO налічує більш ніж 100 000 членів в 70 країнах світу, і це – одна з найбільших організацій повноконтактного карате в світі. Серед наших членів представлене велике різноманіття націй, культур, релігій та рас, але в організації, подібній до такої, це не має значення, і навіть в цю мить де-небудь люди навчаються в їх додзьо з сильним духом та дивізом ОСУ!. WKO – организація з центром в Японії, країні – батьківщині карате, і ми слідуєм істинному Budo-карате і отримали велику підтримку суспільства.

Наша організація не лише викладає Budo-карате, також ми організовуємо міжнародні турніри типу Чемпіонату Світу, Кубка Світу і т.д., також ми зареєстровані як Некомерційна Організація (NPO) і виконуємо декілька дій під цим іменем (акти милосердя, добровільного навчання і т.д.). Наша організація має також ідеал і віру, і наша емблема має форму японского символа «kokoro», що означає серце (або розум).

Це символ нашої ідеї «тренування розуму» і з концепцією NPO (некомерційна організація) в основі, ми працюємо згідно з трьома головними засадами: «освіта молодого покоління», «міжнародний обмін» і «внесок у суспільство». Наша організація протягом декількох років продовжувала роботу милосердя для Marrow Bank, що була дуже оцінена суспільством, і ми отримали офіційне визнання. Далі, починаючи з минулого року, ми виконуємо дії Неурядової організації в Камбоджі, викладаючи карате. Також, наш Чемпіонат Світу, який проходить кожні 4 роки в Японії – одне з наймасштабніших подій карате в світі і має хорошу репутацію її високого рівня.

Цим шляхом наша організація буде продовжувати слідувати Budo-карате і створювати силу і доброту, і через наш офіційний статус як NPO, WKO Shinkyokushinkai продовжить передавати карате Світу от країни – батьківщини, Японії.

У сьогоднішньому світі є багато дітей, які страждають, але ми надіємося, що через нашу роботу і дії, ми зробимо певний внесок у мир у всьому світі і дамо надію на майбутнє нашим дітям.

ЗВЕРНЕННЯ КЕНДЖІ МІДОРІ ПРЕЗИДЕНТА WKO

Kyokushin карате – велика культурна і духовна спадщина, заснована великими зусиллями Сосая Масутацу Оями, яким наша країна може пишатися. Слова Сосая: «Тримаючи голову низько, а очі високо, з помірними словами і щедрим серцем, ми принесемо користь іншим, на основі благочестя» – являються сутністю Kyokushin.

Тепер, слідуючи волі Сосая, починаючи нашу оновлену організацію Shinkyokushinkai з її трьома цінними місіями: розвиток молоді, міжнародний зв’язок та соціальний внесок, ми будемо іти вперед, щоб поширювати дух Budo (бойове мистецтво) карате у цілому світі. Для такої мети ми щодня будемо продовжувати наші зусилля у вивченні, слідуючи за гордістю та духом Kyokushin карате, і також продовжимо наш внесок в мир у всьому світі через просування наших позитивних дій як Некомерційної Організації.

x

x
Зворотній зв'язок
Зворотній зв'язок